Teslimat Koşulları

Söz konusu olan ürün(ler); “Pazar ve Resmi Tatil Günleri” hariç saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında kargo firmasına teslim edilir. Sipariş verilen ürün(ler) stokta mevcut olması ve/veya gönderilmeye hazır olması halinde en geç iki gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketine tesliminden sonra onların bildirmiş olduğu süre içinde müşteriye teslim edilir.

İlgili yurtiçi siparişin ödemesinin hesaba geçtiği gün mal sevkiyatı anlaşmalı kargo şirketiyle gerçekleştirilecektir.Olağanüstü hal gecikmelerinde ALICI, SERDAROĞLU GRUBU A.Ş.'ye herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, ALICI'dan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya ALICI'nın teslimat yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden, SERDAROĞLU GRUBU A.Ş. sorumlu değildir. Belirtilen günler içerisinde ürünler müşteriye ulaşmaşdıysa, teslimat problemleri, "info@serdaroglugrubu.com" e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

İlgili siparişlerin teslimatı sırasında zarar görmüş ve/veya hasarlı paket tespit edilmesi durumunda; söz konusu paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, ALICI’nın paketi orada açtırarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı vardır. Paket ALICI tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın ALICI'da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda SERDAROĞLU GRUBU A.Ş.’ye bildirilmelidir.